Saziņa ar LINAK — Kā varam padarīt jūsu dzīvi labāku?

Pastāstiet, kas jums vajadzīgs. Izmantojiet zemāk esošo veidni un ātrāk atrodiet personu, kas spēs atbildēt uz jūsu jautājumiem. Lūdzu, rakstiet angļu valodā.
Lūdzu, izlabojiet šīs kļūdas:
 *
*
*
*
*
*
*
*
*

Ir radusies kāda kļūme, mēs meklēsim tās iemeslu.

Tiek nosūtīts e-pasta ziņojums mūsu atbalsta komandai.

Privātuma politika
LINAK var iesniegto informāciju izmantot, lai sazinātos ar jums par mūsu uzņēmumu un produktiem. Varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu un lūgt izņemšanu no mūsu datu bāzes. Vairāk lasiet sadaļā Privātuma politika.

LINAK Baltics

LINAK OY ir dibināts 1996. gadā Somijā kā dāņu ģimenes uzņēmuma, aktuatoru ražotāja LINAK A/S, meitasuzņēmums. Arī šodien mūsu vienīgais īpašnieks ir LINAK A/S. Vairākas reizes ir mainījusies mūsu atrašanās vieta netālu no Helsinkiem esošajā Vantā. Mūsu ceļojuma sākumā lielākoties nodarbojāmies ar slimnīcu gultu regulēšanas sistēmām. Un pirmais mūsu tirgus bija tikai Somija, taču tas drīz paplašinājās, aptverot arī Baltijas valstis un Krieviju.

Uzņēmējdarbībai paplašinoties, 2008. gadā pārcēlāmies atpakaļ uz tā paša uzņēmējdarbības parka teritoriju, kur darbu sākām 1996. gadā. Vienlaikus pārtraucām vietējās noliktavas darbību un sākām klientiem nodrošināt tiešas piegādes no Dānijas. Tagad mūsu birojs ir tajā pašā apvidū netālu no Helsinku lidostas.

Šobrīd LINAK OY nodrošina LINAK Group tirdzniecības un tirgvedības darbību Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Mūsu tirdzniecības inženieri un tehniskā atbalsta komanda palīdz klientiem risināt tehniskus izaicinājumus un iesaka jūsu vajadzībām vispiemērotākos lineāro aktuatoru un pacēlāju kolonnu risinājumus.

 

LINAK Baltics
Äyritie 24
FI-01510 VANTAA
FINLAND

LINAK Baltics