Sazinieties ar mums šeit

Smagas, apjomīgas un grūti aizsniedzamas kravas/slodzes iespējams ar dzinēju palīdzību pacelt, pārvietot, savērst, bīdīt un vilkt, vienkārši nospiežot pogu.

Aktuatora kustības iespējams precīzi pielāgot un pozicionēt. Tā kā aktuators ir pašfiksējošs, tas pēc kustības apstāšanās saglabā atrašanās vietu līdz piedziņas atjaunošanai. Lineārie aktuatori ir efektīvi un ilgi kalpojoši, turklāt tiem nav nepieciešama teju nekāda tehniskā apkope.

Elektriskie aktuatori ir viegli instalējami salīdzinājumā ar hidrauliskajiem un pneimatiskajiem aktuatoriem, kā arī tie aizņem mazāk vietas, jo nav nepieciešami sūkņi un šļūtenes.

Tā kā aktuatora pozīciju iespējams reāllaikā zināt pēc pozicionējuma atgriezeniskās saites un kustību pielāgot atbilstoši tai, tie ir nevainojams funkcionālais risinājums plašam visdažādāko ierīču un lietojumu spektram.

LINAK® elektriskos aktuatorus veido līdzstrāvas elektrodzinējs, zobpārvadi, iespiedshēmas plate un vītņvārpsta ar uzgriezni. Dažiem aktuatoriem ir arī bremzes ir sajūgs. Pilna LINAK sistēma ietver vismaz vienu lineāro aktuatoru, dzinēja kontrolieri un aktuatora kustību pielāgojošu kontroles ierīci.

LINAK piedāvā aktuatorus, kas rada 200 līdz 15 000 ņūtonus lielu vilkmi.