Sazinieties ar mums šeit

MEDLINE® & CARELINE® piegādā aktuatoru sistēmas slimnīcām un veselības aprūpes sektoram, DESKLINE® ražo pacēlāju kolonnas mēbelēm ar pielāgojamu augstumu, HOMELINE® aktuatori tiek izmantoti mājokļiem paredzētām ērtām gultām un atpūtas krēsliem ar kāju balstiem, lai tie būtu komfortablāki, savukārt TECHLINE® aktuatori atrodami ražošanas un industriālās iekārtās. 

MEDLINE & CARELINE rūpējas par pacientu un arī veselības aprūpes profesionāļu ērtībām, piedāvājot dzinēju sistēmas slimnīcu un medicīnas aprīkojumam, turklāt aktuatoru nodrošinātā inovatīvā, uzticamā un drošā kustība ar lielu pacelšanas jaudu šo aprīkojumu uzlabo vēl vairāk. Šīs sistēmas atvieglo darbu tiem veselības aprūpes profesionāļiem, kuriem ir liela ikdienas slodze, rūpējoties par smagiem vai nekustīgiem pacientiem. LINAK aktuatori atrodami slimnīcu gultās, pacientu pacelšanas iekārtās, zobārstniecības krēslos, ratiņkrēslos un ierīcēs iecelšanai vannā.

DESKLINE nodrošina pacelšanas statņu sistēmas mēbelēm ar maināmu augstumu, lai tās būtu viegli pielāgojamas jebkuram lietotājam. Iespēja tādas mēbeles kā dažādu veidu galdi pielāgot, nodrošina vairāk ērtību un labāku ergonomiku, kā arī, protams, labvēlīgākus darba apstākļus. DESKLINE sistēmas iespējams izmantot, lai mainītu augstumu darba virsmām birojos, ražotnēs, virtuvēs un daudzviet citur.

HOMELINE aktuatoru risinājumi nodrošina ērtu kustību dažādos tādos ar atpūtu saistītās mēbelēs kā ērtas regulējamas gultas, atpūtas krēsli un dīvāni.

Mūsu kompaktie risinājumi mēbeles padara labāk pielāgojamas un intuitīvāk lietojamas. Rūpes par lietotājiem ir saistītas ar izpratni par to, cik nozīmīga ir atpūta un atslābināšanās pēc ilgstoša darba, un vienkārši par paaugstināta komforta sniegto labsajūtu.

HOMELINE cieši sadarbojas ar klientiem, lai viņu redzējumu pārvērstu īstenībā, ražojot spēcīgas un uzticamas sistēmas augsta līmeņa ērtību nodrošināšanai.

TECHLINE ražo aktuatorus iekārtu daļu uzticamai un precīzai pārvietošanai pat ekstrēmos apstākļos tādā segmentā kā lauksaimniecības tehnika. TECHLINE aktuatori spēj paciest īpaši nelabvēlīgu vidi un izaicinošas situācijas jebkādos laikapstākļos. Tie ir paredzēti arī būvniecības tehnikai, kuģu aprīkojumam un lauksaimniecības ventilācijas sistēmām, to nodrošinātā precīzā kustība ļauj palielināt saules enerģijas paneļu elektrosistēmu efektivitāti. TECHLINE veido ciešu sadarbību ar klientiem, radot speciāli izstrādātas sistēmas, kas nodrošina optimālu risinājumu dažādām vajadzībām un tehniskajām prasībām. Tas ļauj TECHLINE papildināt klienta produktus un iekārtas, sniedzot konkurences priekšrocības.